Brinemo o kvalitetnoj prehrani!

„ŠKOLSKA PREHRANA BESPLATNA JE ZA SVE UČENIKE

OD SIJEČNJA 2023. ODLUKOM VLADE RH“

ONLINE NASTAVA

RADOVI UČENIKA

UČENIČKI RADOVI

Book titled 'FOTOGRAFIJA'Read this book made on StoryJumper

SIGURNOST NA INTERNETU

Koji je tvoj omiljeni predmet?

FACEBOOK ŠKOLE

link:

Facebook škole

Ispis statistike od 20. 9. 2023.

Autor: Vlatka Tokić, 18. 12. 2018.

Zadnji tjedan nastave bogat je kulturnim sadržajima pa su tako učenici, njihovi roditelji i ostali mještani mogli pogledati čak tri božićne priredbe. Prva priredba je održana 17.12. u Bastajima, a druga i treća 18.12. u matičnoj školi i PŠ Donja Vrijeska. Svojim nastupima za koje su se marljivo pripremali posljednjih dana, učenici prenose poruke mira, ljubavi i nade te u konačnici svima žele čestit i blagoslovljen Božić!

UPISI U PRVI RAZRED

DRAGI RODITELJI!

Upis u 1. razred odvijat će se u petak, 25.6.2021. u matičnoj školi u Đulovcu i područnoj školi u  V. Bastajima od 9:00 - 11.00 sati.

Molimo dođite s djetetom pridržavajući se važećih epidemioloških mjera. Hvala

UPISI U PRVI RAZRED

NATJEČAJ ZA RAVNATELJA/ICU

Natječaj za ravnatelja/icu

Natječaj za ravnatelja/icu  Osnovne škole u Đulovcu

Ravnatelj/ica se imenuje na vrijeme od pet (5) godina.

Rok za podnošenje prijave je osam (8) dana od dana objave natječaja u Narodnim novinama i

mrežnoj stranici Osnovne škole u Đulovcu.

Tekst natječaja je  u privitku.